Setkáním na školním hřišti jsme dnes společně uzavřeli školní rok 2025/2026. Po úvodním programu následovalo předávání vysvědčení v jednotlivých třídách.
Slavnostní atmosféru podpořily projevy ředitele školy, starosty města, předsedkyně Školské rady a předsedkyně SRPŠ, kteří ve svých vystoupeních poděkovali všem za uplynulý školní rok a popřáli žákům krásné a zasloužené prázdniny.
Součástí programu bylo také ocenění žáků, kteří během školního roku úspěšně reprezentovali naši školu ve sportovních i kulturních soutěžích. Za své výborné výsledky, vzornou reprezentaci školy a aktivní přístup převzali jako poděkování knižní poukázku.
Zvláštní okamžik patřil žákům 9. ročníku, kteří se rozloučili se svou základní školou a uzavřeli tak jednu významnou etapu svého života. Přejeme jim mnoho úspěchů na středních školách, odvahu při zvládání nových výzev a spoustu radosti z dalších studijních i osobních úspěchů.
Všem žákům, jejich rodičům i zaměstnancům školy přejeme krásné, slunečné a především bezpečné prázdniny plné odpočinku, pohody a nezapomenutelných zážitků. Těšíme se na shledanou v novém školním roce 2026/2027!